APIE SHENET

Stockholm – Vilnius – Shanghai

Shenet – veiklių moterų tinklas, 1999 m. įkurtas ir padaręs sėkmingą plėtra ne tik Švedijoje, bet ir Šanchajuje, žengia pirmuosius žingsnius ir Lietuvoje. Pasak Shenet įkūrėjos Marijos Forssen, šios bendruomenės tikslas – įkvėpti moteris veiklai, padėti užmegsti naujus ir naudingus ryšius, dalintis patirtimi bei atrasti naujas galimybes. Shenet Lietuvoje didelį dėmesį taip pat skiria socialinių bei meno projektų įgyvendinimui.

Prieš 13 metų šį tinklą įkūrusi švedė siekė į verslo pasaulį įnešti daugiau spalvų ir galimybių dalytis žiniomis bei kontaktais. Jos vizija sparčiai plito ir šiuo metu Shenet tinklas Švedijoje jungia daugiau nei 5000 narių ir yra įgyvendinęs daugybę sėkmingų projektų, mados bei meno pristatymų, verslumo skatinimo seminarų.

Shenet veikla susidomėjo Lietuvos verslininkės Jolanta Bastienė ir Vaidilutė Eičienė, siekdamos tokią bendruomenę suburti Lietuvoje. Kadangi Švedija šiuo metu yra viena didžiausių investuotojų Lietuvoje ir nemažai Švedijos įmonių turi sąsajų su mūsų rinka, verslininkės gretai atrado daug bendradarbiavimo galimybių ir naudų abiems šalims, vystant tokį tinklą Lietuvoje.

Maria Forrsen, Shenet įkūrėja

Comments are closed.