IMG_7982

Pirmasis Shenet Lietuva susitikimas

2012 m. spalio 23 dieną įvyko pirmasis Shenet verslių žmonių tinklo susitikimas Lietuvoje. Gausus svečių būrys iš užsienio bei įvairių Lietuvos miestų rinkosi Švedijos rezidencijos ambasados patalpose.

Shenet veiklą pristatė pati šio tinko įkūrėja švedė Maria Forssen, kuri dalijosi tinklo sėkmės paslaptimis ir vakaro svečiams pasakojo, kuo šiuo metu domisi ir kokias veiklas vykdo Shenet nariai Švedijoje. Kita viešnia – lektorė ir knygų apie asmeninio tinklo naudą autorė – taip pat švedė Katerina Widoff sudomino visus savo patirtimi ir žiniomis apie asmeninių pažinčių ir ryšių teikiamą vertę ir kaip tai efektyviai panaudoti asmeninės veiklos sėkmei.

Ypač visus renginio dalyvius sužavėjo Švedijos prekybos tarybos vadovo Baltijos šalims Manto Zalatoriaus pranešimas „Lietuva ir Švedija – skirtumai ir sinergija“, kuris itin įdomiai pristatė, kokios kultūrinės, elgesio bei mentaliteto dilemos skiria ar sieja lietuvius su švedais.

Shenet iniciatorės Lietuvoje Jolanta Bastienė ir Vaidilutė Eičienė džiaugėsi, toks gausiu ir aktyviu dalyvavimu pirmajame Shenet Lietuva susitikime bei dideliu besiregistruojančių narių kiekiu. Pirmosios užsiregistravusios Shenet Lietuva tinklo narės sulaukė malonios staigmenos – joms buvo įteiktos dovanos-  BZNStart prenumerata.

Po oficialios dalies svečiai vaišinosi užkandžiais ir aktyviai dalyvavo pagal Shenet tradicijas vadinamajame „Mingle“ – bendravo vieni su kitais, pažindinosi, keitėsi kontaktais bei verslo sėkmės istorijomis ar idėjomis. Taip pat jau diskutavo apie būsimus Shenet susitikimus, kokių lektorių ir pranešėjų tikėtųsi, kokios temos būtų įdomios ir aktualios verslo žmonėms. Tai ir stengsis Shenet Lietuva įgyvendinti savo artimiausiuose renginiuose.

 

 

 

 

Skriv ett inlägg

You must be Inloggad to post a comment.