DSC_5673

Moters paslaptys

Kiekvienas žmogus turi savo istoriją, taip pat už kiekvieno verslo yra asmeninė patirtis. Shenet aplankiusi verslininkė iš Švedijos Eva DeBeaux, apatinio trikotažo elektroninės parduotuvės įkūrėja ir savininkė, vakaro svečius sužavėjo tiek savo asmeninio gyvenimo įveiktais iššūkiais, tiek istorija apie savo svajonės – apatinio trikotažo verslo – įgyvendinimą. Charizmatiškoji Eva įkvėpė Shenet moteris savo drąsa, kad net ir esant sunkioms gyvenimo aplinkybėms negalima nustoti svajoti ir tuo labiau siekti savo svajonių. Įdėtos pastangos ir triūsas užgrūdina ir kiekvieną verslo pergalę padaro dar didesne motyvacija siekti daugiau.

Eva pasidalino savo verslo kūrimo etapais, prisipažino, kad tikrai buvo klaidų, kurių dabar nebepadarytų, bet ta sukaupta patirtis daug ko išmokė. Shenet narėms ji taip pat papasakojo apie apatinio trikotažo madas, subtilius niuansus ir pristatė savo parduotuvės asortimentą.

Shenet vakaras su Eva DeBeaux vyko neseniai Vilniuje atsidariusioje apatinio trikotažo parduotuvėje „neNuoga“, kurios įkūrėja ir savininkė Monika mielai šio vakaro renginiui suteikė savo jaukias patalpas ir papasakojo savo verslo įkūrimo istoriją bei pasidalino patirtimi, kokie iššūkiai ir kokie džiaugsmai laukia pradedant savo verslą.

[Not a valid template]

Comments
88 Responses to “Moters paslaptys”
Trackbacks
Check out what others are saying...
  1. dissertation proposal writing services https://dissertationhelpexpert.com/

  2. i have no gay friends cuz everyone sees me as a potential dating partner https://gayedating.com/

  3. paper helper sako:

    college paper writing service reviews https://writemypaperquick.com/