DSC_6753

Paskaita apie įsimintiną prisistatymą

Pirmasis 2015 metų veiklių žmonių klubo Shenet susitikimas buvo išskirtinai gausus dalyviais ir gera nuotaika. Šio renginio metu kartu su lektoriumi Žanu Gongapševu vakaro svečiai nagrinėjo itin aktualią tiek verslininkams, tiek įvairias įmones atstovaujantiems darbuotojams temą – „Kaip įsimintinai prisistatyti per trumpą laiką?“. Labai dažnai susiduriame su situacija kai turime aiškiai, įsimintinai ir apibrėžiant savo veiklą prisistatyti tiek naujam pažįstamam, tiek potencialiam investuotojui ar net visai auditorijai žmonių. Ir juk patys įsimename geriau tuos, kurie prisistato originaliai ir išskirtinai. Tad tokio prisistatymo paslapčių mus ir mokino lektorius Žanas Gongapševas.

Paskaitos metu dalyviai turėjo ir praktinių užsiėmimų, daug įvairių pavyzdžių ir aktyvių diskusijų. Išklausę lektoriaus patarimus vėliau visi pažindinosi, stengdamiesi save pristatyti kuo įsimintiniau.

Žanas Gongapševas nuo 2011 metų padeda įmonių darbuotojams susiformuoti įgūdžius, treniruoja bei veda mokymus tiek verslo, tiek visuomeninėms organizacijoms. Pagrindinės mokymų temos: pardavimai, prezentacija ir komunikacija, derybos, klientų aptarnavimas, darbas komandoje, asmeninis tobulėjimas.

 

[Not a valid template]

Comments are closed.