DSC_5275

Seminaras „Moters grožis“

Gilus, jausmingas, moteriškas… Toks buvo Shenet seminaras su dizainere Jurgita Januškevičiūte apie moters grožį. Išorinis grožis tik maža dalis, kurį moteris turi puoselėti. Jurgita mokino, kaip svarbu auginti savo vidinę moterį – kaip ją atrasti ir su ja susipažinti, kaip ją mylėti, kaip su ja kalbėti… Moterims yra skirtos askezės, kurias turi žinoti ir praktikuoti kiekviena užburiančio moteriškumo siekianti moteris. Ir svarbiausia, pasak Jurgitos, įgyti pasitikėjimo būti savimi. Po susipažinimo su savo vidumi sekė išorinės moters grožio puoselėjimo paslaptys bei ateinančio rudens – žiemos mados tendencijos.

Praktiniais patarimai apie išorinį moters grožį dalijosi ir tyros kosmetikos „Ambroozija“ gamintojos Nomeda ir Jurgita. Jos atskleidė paslaptis, kokie yra svarbiausi odos priežiūros ritualai ir kaip mokėti pajausti savo odą. Visoms vakaro viešnioms buvo padovanotos „Ambroozijos“ kosmetikos dovanėlės.

Vakaro svečiai turėjo proga ir gyvai pamatyti Shenet vykdomo socialinio projekto „Svajonės- Kelionės“ nuostabius vaikų piešinius. Projekto kūrėja ir sumanytoja Sonata Kazimieraitienė, šiuo metu gyvenanti ir dirbanti JAV, lankėsi Shenet renginyje ir gyvai papasakojo apie projekto idėją, eigą ir koks rezultatas laukia pabaigus visus darbus su vaikais.

[Not a valid template]

Comments are closed.