DSC_6112

Shenet 2 metų veiklos sukaktis

2014 metų spalio 23 dieną verslių žmonių klubas Shenet minėjo savo veiklos 2 metų sukaktį. Gausiai susirinkusius vakaro svečius sveikino jos ekscelencija Švedijos ambasadorė Lietuvoje Cecilia Ruthström-Ruin, Shenet kubo steigėjos – verslininkės Vaidilutė Eičienė ir Jolanta Pilionė.

Po sveikinimo kalbų sekė šmaikštus ir visus sužavėjęs IQ vyr. redaktoriaus pavaduotojo Manto Dubausko pranešimas apie Lietuvos verslo užkulisius „Lietuvos verslo istorija – nuo spekuliacijos iki korporacijos“.

Pristatyta Shenet veiklos 2 metų retrospektyva priminė svečiams apie nuveiktus darbus bei supažindino naujus svečius su klubo veikla. Per du metus buvo surengti daugiau nei 25 renginiai ir susitikimai, įgyvendinti 2 dideli socialiniai edukaciniai projektai.

Shenet nariams vakaro metu buvo įteikti Shenet ženkliukai – klubo ženklas drugelis, kuris nuolat primins visiems klubo nariams ir svečiams apie tai, kad visuomet reikia tobulėti ir augti, nebijoti iššūkių ir juo labiau priimti pasitaikančias galimybes.
Po oficialios dalies laukė tradicinis Shenet mingle‘as.

[Not a valid template]

Comments are closed.