DSC_6687

Shenet dovanos Kukarskės senelių namams

Šiais metais vėl sėkmingai pavykus socialiniam Kalėdiniam aukcionui, Shenet ir vėl galėjo l aplankyti ir pradžiuginti Kukarskės senelių namų gyventojus.

Aukciono metu surinkus pakankamai lėšų, senelių namams buvo padovanoti rankšluosčiai, šiukšlių dėžės, kitos būtiniausios higienos priemonės ir žinoma Kalėdinės dovanėlės.

Kaip ir pernai pas senolius vykome kartu su Seneliu Šalčiu, kuris visiems padalijo po saldžią dovanėlę, o drąsiausieji, išdrįsę Seneliui Šalčiui padeklamuoti eilėraštį ar padainuoti gavo ir papildomų dovanėlių. Senelis Šaltis gyrė senolius, kad šiais metais jie kur kas labiau pasiruošę ir drąsesni, nes pernai mtais.

Kukarskės globos namų vadovė Asta Pranaitienė nuoširdžiai dėkojo verslių žmonių klubui Shenet už pagalbą. Mat geri darbai užkrečiami – pernai mums suteikus paramą senelių namams, per šiuos metus atsirado ir kitų, kurie prisidėjo savo pagalba – kas baldus dovanojo, kas remontus padėjo atlikti ar kitaip prisidėjo. Ir tikrai lyginant su pernai metais matomas progresas ir teigiamas pokytis, kad labai džiugina, nes labiausiai tai atsispindi globos namų gyventojų viltingose akyse.

Dar kartą nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie aukciono  – tiems, kurie skyrė dovanas, ir tiems, kurie dalyvavo aukcione jas įsigydami.

O nuveikus didelius ir gerus darbus galime ramiai laukti švenčių.

[Not a valid template]

Comments
One Response to “Shenet dovanos Kukarskės senelių namams”
Trackbacks
Check out what others are saying...