shenet tratata

Shenet Kalėdinis socialinis aukcionas

Gerbiami Shenet nariai,

Ir vėl artėja stebuklingų švenčių metas, kuomet kiekvieno širdis prisipildo gerumo ir norisi dalintis tais gražiais jausmais ir gerais darbais.

Jau keletą metų Shenet socialinio Kalėdinio aukciono metu surinktos lėšos padeda pagerinti senelių namų buitį. Šiais metais ir vėl kviečiame visus prisidėti prie šios gražios ir prasmingos iniciatyvos.

Kviečiame visus Shenet narius bei Jūsų draugus, bičiulius skirti aukcionui dovanas – savo prekes, paslaugas ar kūrinius. Aukciono metu jie bus parduoti šventinio aukciono dalyviams,  o surinktos lėšos paaukotos tiems, kam to labai reikia. Aukciono metu šiais metais vėl tikimės surinkti pakankamai lėšų, kad paremti Kukarskės senelių namus. Jiems reikia būtiniausių dalykų –medicininių, higieninių ar kitų buityje reikalingų prekių. Taip pat renginio metu kepsime Kalėdinį pyragą pagal Jurgitos Januškevičiūtės receptą.

Savo dovanas aukcionui galite skirti rašydami el. paštu info@shenet.lt. Siųsdami dovanas, prašome pridėkite trumpą aprašymą ir, jei yra galimybė, nuotrauką.

Shenet socialinis Kalėdinis aukcionas vyks 2015 m. gruodžio 8 d., 18:30 val., „Integra House“ Trakų rajonas, Subartėnų kaimas.

Labai laukiame Jūsų laiškų ir dovanų.

Socialinio Kalėdinio aukciono organizatoriai

Comments are closed.