DSC_2125

Shenet metus pradėjo „Misijos rašymu“

Naujuosius 2014 Arklio metus Shenet nariai pradėjo su savo tikslų rašymu ir misijos išsiaiškinimu. Sausio 14 d. LR Ūkio ministerijos salėje susirinkę nariai turėjo galimybę susipažinti su naujausius praktinės psichologijos metodus taikančios mokyklos atstove Lietuvoje. Profesionali transformacijų trenerė Jolita Prascevičienė, kuri savo patirtį kaupė Lietuvoje ir Rusijoje, mūsų šalyje atstovauja Aleksandro Pint holistinės psichologijos mokyklą. „Misijos rašymo“ užsiėmimas suintrigavo Shenet renginio dalyves, o seminaro metu jos suprato, kad protingai sukonstruota užduotis leido pažvelgti į savo vidų, vertybes ir siekius. Užsiėmimo rezultatai vertė susimąstyti, apgalvoti savo siekius ir suvokti, kokių tikslų įgyvendinimui nuteka visa mūsų energija. Šis įvadinis seminaras buvo reprezentacinis, parodantis naujus praktinius metodus, kuriais Jolita Prascevičienė ir jos atstovaujama mokykla padeda žmonėms didinti sąmoningumą, gilintis į save ir tokiu būdu tobulėti.

Po seminaro Jolita sulaukė daug klausimų ir susidomėjimo tolesniais mokymais. Daugiau apie tai bus pranešta Shenet tinklalapyje ir Shenet Facebook grupėje.

Shenet narėms taip pat buvo pristatyta itin aktyvaus poveikio japoniška „Menard“ kosmetika. Jos atstovė Lietuvoje Jūratė Deveikienė papasakojo savo verslo sėkmės istoriją ir padalino vakaro svečiams „Menard“ dovanėles.

Renginio metu svečiai vaišinosi “Mon ami” kepyklėlės skanėstais ir dalijosi įspūdžiais.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir tikimės susitikti kitame renginyje!

[Not a valid template]

Comments are closed.