pagrindinei2

Shenet narių susipažinimo Mingle‘as

Lapkričio 14 dieną Shenet nariai rinkosi į senamiestyje įsikūrusį jaukų Šekspyro viešbutį. Nors tai tik antrasis Shenet organizuojamas Mingle‘as, narių gretos sparčiai gausėja ir atsiranda vis daugiau norinčių prisijungti.

Šį kartą vakaro svečiai ne tik klausė naudingų pranešimų apie verslą, bet ir patys aktyviai dalyvavo vakaro programoje  – „Harmoningos asmenybės instituto“ steigėjos, verslininkės Rasos Balčiūnienės moderuojamo užsiėmimo metu nariai bendravo grupėse, daugiau sužinojo vieni apie kitus bei  drąsiai reiškė mintis, kokie jų lūkesčiai dalyvaujant tinklo susibūrimuose, ko tikisi iš veiklių žmonių tinklo ir išreiškė savo pageidavimus būsimiems pranešėjams, susitikimams bei domėjosi bendradarbiavimo su užsienio Shenet tinklo nariais galimybėmis.

Specialiai į šį renginį atvykusi verslininkė iš Švedijos, Shenet tinklo Švedijoje narė, Charlotte Wormbs pristatė elektroninės komercijos tendencijas bei savo verslo pradžios iššūkius ir esminius elektroninės komercijos sėkmės pagrindus.

Verslo sėkmės istorijos ir naujausios rinkų tendencijos  ne tik suteikia žinių, bet ir įkvepia Shenet Mingle dalyvius naujoms idėjoms ir kūrybiškai verslo plėtrai.

[Not a valid template]

 

Skriv ett inlägg

You must be Inloggad to post a comment.