DSC07886

ShenetLT išvyka į „Lavender Village“

Vietoj tradicinio susitikimo mieste ShenetLt organizavo išvyką į levandų ūkį „Lavender Village“, įsikūrusį vos 28 kilometrai nuo Vilniaus. Levandų ūkio įkūrėja ir savininkė Jūratė Lankauskaitė, mielai priėmusi ShenetLT narius, papasakojo savo verslo atsiradimo istoriją ir kokie ateities užmojai  bei  supažindino su levandų auginimo ir produktų gamybos subtilybėmis – kad levandas galima panaudoti ne tik kosmetikoje, bet ir virtuvėje. Išvykos dalyviai apžiūrėjo levandų ūkį, aplankė jame įsikūrusią parduotuvę bei apžiūrėjo levandomis kvepiančius viešbučio kambarius.

Išvykos metu ShenetLT nariai taip pat išklausė Neringos Pieslikaitės pranešimą „Kava – VIP‘ne kava „Rombouts&Malongo“. Omega 6 – Omega 3 reikšmė organizmui. Buvo pristatytas unikalus testas, kurio rezultatai rodo, ar jūsų mityba yra uždegiminė, pusiau uždegiminė ir t.t.  ir balance oil maistinės medžiagos.

Besimėgaudami nuostabia aplinka bei ragaudami sausainius su levandų žiedais ir užgerdami levandų arbata ShenetLT nariai bendravo, dalijosi savo verslo idėjomis bei patirtimi.

[Not a valid template]

Skriv ett inlägg

You must be Inloggad to post a comment.