DSC_0425

ShenetLT Mingle‘as – artėjant 2013 metams

Gruodžio 4 dieną įvyko paskutinis šių metų ShenetLT susitikimas, kuris buvo gausus ne tik didėjančiomis narių gretomis, bet ir jiems skirtomis nuoširdžiomis dovanėlėmis.

Artėjant 2013 metams, Shenet LT vakaro dalyviams – veikliems  verslo žmonėms – itin aktualu buvo sužinoti, kas mūsų laukia kitais metais – kokios prognozuojamos Lietuvos ekonomikos tendencijos, kokius pokyčius žada naujai perrinkti valstybės vadovai bei kas darys didžiausią įtaką verslo pasauliui. Į šiuos ir daugelį kitų klausimų atsakė Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas, statybų ir nekilnojamo turto įmonių grupės Eika vadovas Roberto Dargis, kuris savo pranešimo „Lietuvos ūkio raida ilguoju laikotarpiu ir svarbiausias reformų sąrašas“ metu apžvelgė pagrindines Lietuvos verslo situacijos problemas ir planuojamus pokyčius.

Kaip atsvara racionaliajai vakaro daliai, optimistiškai ir kūrybiškai įkvėpė Ilmos Nausėdaitės, „Meno klubo“ įkūrėjos, meno rinkos apžvalga ir jos pristatymas „Meno rinka: rašytos ir nerašytos taisyklės“. Ilma atskleidė meno rinkos užkulisius, įdomias tendencijas ir faktus, kad net krizės metu investicijos į meno dirbinius nemažėjo.

Atsižvelgus į ShenetLT narių pageidavimus, nuo šiol susitikimų metu ir nariai kviečiami dalintis savo veiklos ir sėkmės istorijų pristatymu. Pirmosios savo veiklą pristatė aktyvios verslininkės – ekopirk.lt internetinės parduotuvės įkūrėja Jurgita ir sąsagosjai.lt ir sąsagosjam.lt idėjos autorė Jolita.

Po oficialios dalies ShenetLT vakaro dalyvių kaip visuomet laukė užkandžiai ir mingle‘as, dalinantis įdomiomis idėjomis ir verslo kontaktais.

Dėkojame visiems dalyvavusiems, linkime jaukių ir gražių artėjančių švenčių ir iki susitikimo kitais metais!

[Not a valid template]

Skriv ett inlägg

You must be Inloggad to post a comment.