20130307

ShenetLT Mingle’as 2013-03-07 – verslo sėkmės istorijos

Bendraujant su sėkmingais žmonėmis ir besiklausant jų verslo sėkmės istorijų – visuomet įgaunama daugiau drąsos, įkvėpimo ir jėgų savo idėjų įgyvendinimui ir verslo plėtrai. Šio Mingle‘o metu „HSBC Bank USA“ viceprezidentas Rokas Beresniovas pasakojo savo karjeros istoriją – kokia buvo pradžia išvykus į didžiulę užsienio šalį, kokios atsivėrė galimybės ir kokios lietuvio savybės jam pravertė, siekiant šiuo metu užimamų pareigų, ką vertina JAV darbdaviai ir kokie pagrindiniai verslo aplinkos bei kultūriniai skirtumai tarp lietuvių ir JAV gyventojų.

ShenetLT narė Vaiva Tylienė, įmonės „Tyralis“ savininkė,  pasidalijo su vakaro svečiais savo patirtimi – su kokias iššūkiais susidūrė ir kokia pamokas išmoko, nusprendusi darbą didelėje įmonėje iškeisti į nuosavą verslą.

Vakaro pabaigoje renginio dalyviai degustavo „Nida Barcelona“ iš Salvadoro Dali gimtinės tiekiamus ispaniškus vynus ir dalijosi savo įspūdžiais apie išgirstas sėkmės istorijas, bendravo su pranešėjais ir dalijosi naudingais kontaktais.

[Not a valid template]

 

Comments
One Response to “ShenetLT Mingle’as 2013-03-07 – verslo sėkmės istorijos”
Trackbacks
Check out what others are saying...
  1. […] Bendraujant su sėkmingais žmonėmis ir besiklausant jų verslo sėkmės istorijų – visuomet įgaunama daugiau drąsos, įkvėpimo ir jėgų savo idėjų įgyvendinimui ir verslo plėtrai. Šio Mingle‘o metu „HSBC Bank USA“ viceprezidentas Rokas Beresniovas pasakojo savo karjeros istoriją – kokia buvo pradžia išvykus į didžiulę užsienio šalį, When you play casino games free for money, pay attention to the ‘What on Earth’ symbol that comes as the wild symbol. kokios atsivėrė galimybės ir kokios lietuvio savybės jam pravertė, siekiant šiuo metu užimamų pareigų, ką vertina JAV darbdaviai ir kokie pagrindiniai verslo aplinkos bei kultūriniai skirtumai tarp lietuvių ir JAV gyventojų. Read more. […]Skriv ett inlägg

You must be Inloggad to post a comment.