DSC_0189

ShenetLT pavasarinė grožio mugė – 2013-04-25

Atėjus ilgai lauktam pavasariui, ShenetLT nariai rinkosi  į spalvingą, kvapnią ir skanią pavasarinę grožio mugę. Kiekvieną pavasarį kartu su gamta norisi atsinaujinti, pasigrąžinti, įkvėpti naujų aromatų.  Shenet LT nariai šio susitikimo metu turėjo galimybę sužinoti naujausias pavasario tendencijas iš įvairiausiu grožio sričių.

„EKO PIRK“ pristatė ekologišką mineralinę dekoratyvinę kosmetiką iš Didžiosios Britanijos „Green People“, kurią vakaro metu buvo galima iš karto ir išbandyti bei vakaro svečius vaišino „Dorset Ginger“ imbieriniu vynu ir profesionaliu makiažu!

Drabužių kolekcijų kūrėjos „Jupė“ ir „Unlabel“ pristatė pavasario kolekcijas bei patarė, kuo turime puoštis, kad šį sezoną būtume gražūs ir madingi.

Su egzotiškais arabiškais aromatais supažindino Vaidilutė Eičienė, nuostabius papuošalus iš akmenukų pristatė Rima Petrauksienė, „Žalia rasa“ pateikė ekologiškos kosmetikos ir kūno priežiūros priemonių naujoves, o atėjus suknelių sezonui kojinių ir  pėdkelnių tendencijas papasakojo „Kokojinės“ atstovė.

[Not a valid template]

Skriv ett inlägg

You must be Inloggad to post a comment.