DSC_3574

„SISTEMINIO VALDYMO“ paskaita su Jurgita Tamulioniene

Šį vakarą ne tik naudingos informacijos apie sisteminį verslo valdymą, bet ir daug gerų emocijų suteikė Jurgita Tamulionienė, Mokslo ir technologijų parko „Saulėtekio slėnis“ mentorė.

Skaičiusi paskaitą apie valdymo iššūkius augant įmonei, Jurgita išjudino ir klubo narius paversdama juos į darnų orkestrą – visiems teko atlikėjų vaidmenys. Ir taip buvo išvesta puiki paralelė verslui – juk ir įmonėje sklandus darbas vyksta tuomet, kai viskas sustyguota kaip orkestre.

Shenet nariai sėmėsi iš mentorės naudingų žinių apie verslo modeliavimą, kaip atpažinti situacijas, kuomet jau reikia keistis ir diegti naujus valdymo standartus, teisingo valdymo ir įmonės struktūros kūrimą ir svarbiausia – kaip suderinti sėkmingą verslą su kokybišku asmeniniu gyvenimu, kad darbas neatimtų viso laiko. Teorinę medžiagą sekė daug praktinių pavyzdžių iš gausios Jurgitos patirties.

Po paskaitos Shenet nariai dar ilgai diskutavo ir nenoriai skirstėsi, su įkvėpta gera nuotaika dar ilgai dalijosi kontaktais, verslo patarimais ir idėjomis.

[Not a valid template]

Comments are closed.