DSC_2254

Verslo ir pardavimų efektyvumo didinimas

Metus padėję misijos rašymu ir tikslų išsikėlimu, Shenet nariai tęsė juos verslumo ugdymui naudingomis temomis. Vasario 11 dienos Shenet Mingle’o dalyviai išklausė pranešimus apie verslo ir pardavimų efektyvumo didinimą.

“Synergy Cloud” direktorius Marijus Andrijauskas skaitė pranešimą tema „Nuo kontakto iki kontrakto: pardavimo proceso efektyvumas ir automatizavimas”. Jo metu Marijus pasakojo, kas yra pardavimų procesas, iš kokių etapų jisai susideda, kada ateina laikas jį optimizuoti ir kokius įrankius galima naudoti sėkmingam pardavimų proceso valdymui. Pardavimai su savo procesais – kertinė, sėkmingai veikiančios, įmonės dalis, todėl sėkmingas jų valdymas padeda reikšmingai pagerinti įmonės rodiklius. Pranešimo metu buvo pristatytas „Synergy Sales“ – pardavimų valdymo asistentas, padedantis sėkmingai valdyti pardavimų procesą ir pasiekti akivaizdžiai geresnių rezultatų per trumpą laiką.

Kita seminaro tema – verslo finansavimo galimybės. “Social Dynamics International” verslo ir finansų konsultantas Karolis Urbonas papasakos apie “Verslo finansavimo subtilybes”. Šio pristatymo metu buvo prodyta, kaip mąsto skolintojai ir investuotojai: bankai, kredito unijos, fondai, privatūs asmenys. Shenet nariai sužinojo, kas yra tvarus verslo modelis, ir kodėl jis toks svarbus finansavimo pritraukimo procese.

Šio mingle‘o metu susirinko daug naujų narių, susidomėjusių Shenet veikla, tad po pranešimų dalyviai susipažino, keitėsi kontaktais ir idėjomis, kaip galime padėti vieni kitiems plėsti verslus.

[Not a valid template]

Comments are closed.