IMGP2408

Minčių ir kūno gerovės balanso seminaras su Egle Rauličkyte

Rugpjūčio 8 dieną ShenetLT narės ir svečiai susirinko jaukiame Trakų „Kempingo slėnyje“ paklausyti alternatyvios terapijos specialistės Eglės Rauličkytės seminaro „Minčių ir kūno gerovės balanas“.

Anksčiau nei prieš valandą ėmė rinktis seminaro klausytojai į nuostabų gamtos kampelį, su vaizdu į Trakų pilį, ant senų dvaro pamatų pastatytais poilsio namais ir jaukia kavine. ShenetLT narės specialiai renginiui užsakytoje lauko terasoje buvo vaišinamos sveikomis salotomis, o kai kurios spėjo prieš seminarą susipažinti ir pasikalbėti su lektore.

Susitikimo metu Eglė papasakojo apie savo asmeninę istoriją, atvedusią ją į Bali, į pasirinktą natūralaus gydūno (angl. healer) kelią. Lektorė dalinosi savo patirtimi, gydymo metodais bei kūno ir minčių balanso suradimo būdais daugiau nei valandą, po kurios sekė klausimai ir nuoširdus bei smalsus bendravimas. Eglei nuo ShenetLT bendruomenės buvo įteikta dovana – lininė skraistė.

ShenetLT nares labai sudomino galimybės patirti natūralaus gydymo metodus. Eglė norinčius kvietė atvykti į Bali kelių savaičių išvykstamąją praktiką (angl. retreat), apie kurią žadėjo suteikti daugiau medžiagos ShenetLT nariams.

Po seminaro narės dar kurį laiką diskutavo apie idėjas, kilusias paskaitos metu.

[Not a valid template]

Comments
One Response to “Minčių ir kūno gerovės balanso seminaras su Egle Rauličkyte”
Trackbacks
Check out what others are saying...
  1. hydroxychloroquine uk

    plaquenil cost canadaSkriv ett inlägg

You must be Inloggad to post a comment.